Прелестите у комшийте.

Go down

Прелестите у комшийте.

Писане by aerian on Чет Дек 22, 2011 9:35 am

У комшиите прелестите са повече!!! Има няма 10 км по въздух.
http://www.hotelstaraplanina.com/
У Сърбию че бегамо.
aerian
заклет чипровчанин
заклет чипровчанин

Брой мнения : 176

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Прелестите у комшийте.

Писане by Mixi on Чет Дек 22, 2011 5:55 pm

Това на Бабин зуб ли е? Дет' е преко връю!
Замислили сме го с една приятелска дружинка да отскокнем до там след Нова година. Направим ли трип-а ще кача снимки ако има желаещи.
Дочух аз от НЕдостовени източници, че има машина за сняг вече купена в Чипровци, това означава ли че се работи по проект нещо или са само слухове?
Mixi
нов член
нов член

Брой мнения : 27
Местожителство : София

Писане by tcvetelinka on Чет Дек 22, 2011 5:59 pm

А я какъв слух си чула Very Happy , аз лично не съм го чула още, а не е зле, като ходиш до Бабин зъб да метнеш после снимки.

Иска ми са да си имаме КПП при нас, но мечтииииии... Според мен това би възродило изцяло този край, вместо да се търсят под вола телета, и все пари от Европа да се чакат, хората вече се изселиха от чакане...

Последната промяна е направена от tcvetelinka на Чет Дек 22, 2011 8:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път

модератор
модератор

Брой мнения : 4650

Вижте профила на потребителя http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Писане by Mixi on Чет Дек 22, 2011 6:05 pm

Амммм да ти кажа, първата идея ни беше да направим преход през планината и да се спуснем с дъските към Бабин зуб, но не става. Звъняхме на граничните, молихме се за ескорт, че сме туристи и ще си вземем паспорти ала бала ..... Казаха, че няма как да стане и може само през КПП, а вероятноста да ни отстрелят като диви прасета е голям, тръгнем ли на своя глава Smile Smile
ПП. Аз съм жена Smile Smile
Mixi
нов член
нов член

Писане by aerian on Чет Дек 22, 2011 9:55 pm

Ми гледай сега, македонците понеже са по-диви от нас на Кожуф на връо са си направили КПП, другото дето си га мислиш може у Европуту, низ Алпету, тука не мойе.
А относно машината за сняг немам чуено, щеше да има машини за ветър май , хи хи хи.
aerian
заклет чипровчанин
заклет чипровчанин

Писане by Mixi on Пет Дек 23, 2011 10:46 am

"машини за ветър ... " направо ме разби Smile Smile много смях lol! в офиса ме помислиха за луда Smile
Някой има ли идея какво е необходимо, за да се боцне едно КПП на връо ..... може направо и лифт към Бабин зуб, за общото благо и развитие на туризма Wink Една гондола от "манастир", че Чипровци е далеко и писта към курорта, а на първо време може и с ратрак.
Mixi
нов член
нов член

Писане by aerian on Пет Дек 23, 2011 7:30 pm

Спроред тебе отсамния баир дали не е по-лош от тоя?
aerian
заклет чипровчанин
заклет чипровчанин

Писане by Mixi on Вто Яну 03, 2012 3:22 pm

Да си кажа право, нашия баир си е добър, но му е малко кофти изложението и снега не се задържа много много. Имаше един проект, който нямам идея дали е/ще тръгне, за много пикантна фриирайд зона в Балкана. Дай боже да стане, скоро Smile Smile Smile
Аз лично си нося дъската често на Чипровци и се суркам, когато има сняг.
Преди време идеята, която дадох, беше за ски/сноуборд парк с един лифт/влек, скокчета, тръби и разни фриистайл съоръжения, но след отварянето на Осогово фън парк, няма начин да се развие и да спечели голяма популярност. Просто трябваше да е първия и единствен.
Сега си мисля за хидропарк, какъвто има на Казичене. За уейк борд и водни ски, например на Мартиновския язовир. Един подобен парк с два, три влека и добър къмпинг би дръпнал сериозна тълпа от почитатели. Ако има кой да разработи подобен проект, аз ще се задействам в търсене и проучване ...... като цяло идеи имам много, ама пари няма Smile за желанието нямам идея, вече нямам пряка, устна или каквато и да било връзка с управниците.
ПП Отклоних се от темата, но е интересно, че има много фън съоръжение, които не изискват бог знае каква инвестиция, все пак няма да се прави Банско2
Mixi
нов член
нов член

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото