VETROGENERATORI

Go down

VETROGENERATORI

Писане by P_P_PeTrOv on Сря Сеп 15, 2010 8:07 pm

Проблемите на града са че има много глупави хора кмета и прочие ако бяха се направили ветрогенераторите ще ше да има работа за някои хора и пари за общината а не да уволняват хора да се правят глупави плакати и други глупости ТОЗИ КМЕТ ЩЕ СЪСИПЕ ГРАДА „НА ИЗБОРИТЕ ПЕЧЕЛИ ИВАН МАРКОВ ЗАПОМНЕТЕ ГО МОЖЕ БИ САМО ТОИ ЩЕ НИ ОПРАВИ . ЗАХАРИН НЕ СТАВА . ХОРАТА КОИТО БЯХА С НЕГО СРЕЩУ ВЕТРОГЕНЕРАТОРИТЕ ТОИ СЕГА УВОЛНЯВА. ХАХА ДАНО НАПРАВЯТ ВЕТРОГЕНЕРАТОРИ ТЕ ДА ВИЕ ЯД . [img][/img]
P_P_PeTrOv
нов член
нов член

Брой мнения : 7

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: VETROGENERATORI

Писане by gogata622 on Чет Сеп 16, 2010 9:58 am

Уважаеми господине!!Господин Марков ни оправя два мандата и на Вас май Ви харесва да бъдете оправян? Ами кажете ми за това време какво се създаде,какво се построи в Чипровци? Сега който и да дойде,щке е напразно!За съжаление!
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374

Писане by tcvetelinka on Чет Сеп 16, 2010 10:55 am

Често казано да не сте в позицията да избирате кой да уволнявате, особенно в едни край където всички се познават. Работа щеше да има само за кварифицирани хора в този ветропарк...А палатките не са групави, въпрос на мнение е, важното е че децата искат пак да отидат на такъв лагер, това е най важното...
Изборите са далеч ще поживеем и ще видим, но Марков не мисля да е кмет отново... Но ако можех да гласувам в Чипровци бих избрала отново Захарин, на Марков дадохте шанс два мандата, ами дайте и на Захарин що не... Всички мрънкат и очакват с вълшебна пръчица някой да оправи нещата в България, да ама не. От вески еидн от нас зависи това да живеем по-добре...

модератор
модератор

Брой мнения : 4650

Вижте профила на потребителя http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Писане by gogata622 on Чет Сеп 16, 2010 12:34 pm

Аз също съм за втори мандат на Захарин,защото той поне се опитва да прави нещо с празна торбичка,благодарение на предишните управници,които поне си устроиха семействата.Той в момента е на топа на устата,защото прояви куража да поеме Общината в едно полумъртво състояние!И за това трябваше да си пресее хората и да остави в Общината само тези,които са му необходими!А лагера с палатките беше чудесна инициатива и радост за децата!Не знам пък това кого дразни?
gogata622
вие избирате
вие избирате

Писане by lazar on Съб Сеп 18, 2010 7:54 pm

P_P_PeTrOv написа:Проблемите на града са че има много глупави хора кмета и прочие ако бяха се направили ветрогенераторите ще ше да има работа за някои хора и пари за общината а не да уволняват хора да се правят глупави плакати и други глупости ТОЗИ КМЕТ ЩЕ СЪСИПЕ ГРАДА „НА ИЗБОРИТЕ ПЕЧЕЛИ ИВАН МАРКОВ ЗАПОМНЕТЕ ГО МОЖЕ БИ САМО ТОИ ЩЕ НИ ОПРАВИ . ЗАХАРИН НЕ СТАВА . ХОРАТА КОИТО БЯХА С НЕГО СРЕЩУ ВЕТРОГЕНЕРАТОРИТЕ ТОИ СЕГА УВОЛНЯВА. ХАХА ДАНО НАПРАВЯТ ВЕТРОГЕНЕРАТОРИ ТЕ ДА ВИЕ ЯД . [img][/img]

По глупаво изказване не съм чул до сега. Ако г-н Марков имаше макар и малък шанс да спечели предишните избори, можеше да стане, защото представляваше една силна партия. Но това не стана, защото заради неговата кандидатура хората не гласуваха за Герб. Същото ще стане и на следвашите избори, повярвайте ми! Как се оправя батака който той остави, питам ви аз?
Захарин може и да прави грешки, кой ли би работил при тая опозиция и борба за надмощие?
Сега пак се използват ветрогенераторите за нечия пропаганда. Не разбрахте ли, че работа за хората в града няма да бъде подсигурена, ще се ръководят от други хора и те няма да са оттук? И това наивно заключение " те да ви е яд". Кого и защо?
lazar
нов член
нов член

Брой мнения : 1

Писане by tcvetelinka on Съб Сеп 18, 2010 10:40 pm

Чипровци е загубена кауза за мнозина, но и мнозина виждат друга страна на нещата, запитайте се вие от кои сте? И защо има хора които нямат нищо общо с Чипровци, но се навъртат в този край.... Какво ли ще се случи...

модератор
модератор

Писане by gogata622 on Нед Сеп 19, 2010 3:49 pm

Докато има хора като г - н P-P-P не знам кой си,нещата ще продължават да вървят на долу!Тези хора не виждат по - далече от носа си,и мислят само и единснтвено за себе си -с какво ще могат да се облагодетелстват при едно следващо управление!Това е един вид политически егоизъм!Аз случайно бях в Общината,когато един бивш другар - бившия управител на Монтана Любомир .......,съжалявам,забравих името му,бешще дошщъл с една група бизнесмени с куфарчета,и вече на излизане,във фоайето на Общината упорита убеждавашще един от служителите,който ги изпращкаше,в педимството на ветрогенераторите.Служителят / умишлено не с поменавам името му / му обясняваше как населението не ги иска тия генератори и защо! / А,сетих се за името,май беше Любомир Иванов /! Думите на г-н Иванов бяха следните : Абе вие нали за това сте тука!Ще ги излъжете,това ви е работата!Тука е най - доброто място за това!Длъжни сте да го направите! Вие сами си направете изводите за един човек,който се смята за политик,и който беше областен управител!
gogata622
вие избирате
вие избирате

Писане by elana on Пон Сеп 20, 2010 10:15 am

Думите на г-н Иванов бяха следните : Абе вие нали за това сте тука!Ще ги излъжете,това ви е работата!Тука е най - доброто място за това!Длъжни сте да го направите! Вие сами си направете изводите за един човек,който се смята за политик,и който беше областен управител!

Явно, голяма наглост и политически цинизъм! Някой все още се опитва да ги построи тия ветрогенератори, с цената на всичко! Явно голяма далавера е имало!
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Местожителство : гр. Чипровци

Писане by P_P_PeTrOv on Вто Сеп 21, 2010 5:12 pm

tcvetelinke не палатки а плакати има разлика и не групави а глупави като не можеш да пишеш моля ти се не се излагай
гога ти не знаеш каде се намираш май не вие зор за чипровци
P_P_PeTrOv
нов член
нов член

Брой мнения : 7

Писане by tcvetelinka on Вто Сеп 21, 2010 5:36 pm

P_P_PeTrOv аз нямам претенции, за нищо, а вие можете да сте новият модератор на форума. Ваш ред е... Ще ми е драго да видя още един борец за Чипровци и радетел като вас да се заеме със форума.

модератор
модератор

Писане by gogata622 on Сря Сеп 22, 2010 11:53 am

Господин Р-Р-Р-?! Аз много добре знам кАде се намирам,защото за Чипровци съм работил и продължавам да правя каквото мога! Много хора - патриотари / дано Вие да не сте от тях / минаха и през Чипровци и през Общината с " благородната " цел да оправят нещата в града.Само,че след себе си оставиха само развалини и пепел,като след ураган! И аз,който според Вас не знам кАде се намирам,се опитвам да създам някакво бъдеще на детето си тук,въпреки,че не знам кАде е това! А такива като Вас има бол!! Жалко за Чипровци,защото в края на краищата тук ще останат само такива като Вас - хора с промити мозъци,готови да лижат задниците на някого за шепа стотинки и коричка хляб! Съжалявам за грубите думи,но Вие ма предизвикахте със Вашето изказване по - горе!
gogata622
вие избирате
вие избирате

Писане by elana on Чет Сеп 23, 2010 2:45 pm

[Цитат = " P_P_PeTrOv "] tcvetelinke не палатки а плакати има разлика и не групави а глупави като не можеш да пишеш моля ти се не се излагай
гога ти не знаеш каде се намираш май не вие зор за чипровци
[ / цитат ]

Май ти си тоя който се изложи най много. Кой си ти, да кажеш че на нас не ни е зор за Чипровци? Ти ли си тоя, който си се загрижил да загробиш Чипровци с ветрогенераторите?
Ей, хора, осъзнайте се!
Не разбрахте ли, че не ветрогенераторите ще възкресят Чипровци, а туризма и бизнеса около него ще решат проблемите ни, но докато има хора които мислят като теб, ще вървим все така, назад.
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Местожителство : гр. Чипровци

Писане by skakalec66 on Съб Сеп 25, 2010 4:18 pm

Свинчо Р-Р-Р разкарай се от този Форум , писна ни от такива като теб и Марков, ще го върнеш ама друг път. pig pig pig Марков е изпята песен, ама от тези в кофти стил.
skakalec66
нов член
нов член

Брой мнения : 19

Писане by gogata622 on Нед Сеп 26, 2010 9:30 am

Мисля,че ви стана ясно кой бърка в кацата с катрана?
gogata622
вие избирате
вие избирате

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото